ارسال رایگان کالاهای بالای 300 هزار تومان تلفن تماس 05191002022

دستکش های زنجیری  و ضرورت استفاده از آن ؟

 

ما در این مقاله سعی نمودیم دستکشی را به شما معرفی کنیم با ویژگی های ذیل:

که علی رقم عدم زنگ زدن محافظ دوست داشتنی انگشتان شما باشد.

دستکش زنجیری از استیل ضد زنگ است و البته که جنس مورد استفاده از استیل درجه یک نیز مانع از هرگونه زنگ زدهگی  در دستکش خواهد شد.

دستکش زنجیری به دستکش های ایمنی گفته میشود که از زنجیره برای مقاومت در برابر برش بالا استفاده می کنند که با عنوان دستکش قصابی نیز نام برده می شود این دستکش یک محصول جدید است که برای محافظت از انگشتان و دست ها در مقابل بریدگی و قطع شدگی طراحی و تولید شده است .

دستکش زنجیری قصابی ضد حساست بوده و با این که از فلز ساخته شده است سبک و راحت می باشد ، چنگش عالی دستکش زنجیری موجب می شود فرد بتواند به راحتی فعالیت کند و استفاده از این دستکش مانع کارایی نمی شود همچنین این محصول در برابر سایش بسیار مقاوم بوده و از الیاف فولادی خیلی محکم تهیه شده است .

 

کاربردهای دستکش های زنجیری چیست؟

آسیب ها وخطرات زیادی در محیط های کاری وجود دارد که سلامت افراد را تهدید می کند و دست به عنوان عضوی مهم که اکثر فعالیت ها به وسیله ی آن انجام می شود بیشتر در معرض آسیب است ، به همین جهت تولید کنندگان لوازم و تجهیزات ایمنی انواع و اقسام دستکش ها را برای فعالیت های گوناگون طراحی و عرضه کردند .

تعدادی از شغل ها که با چاقو و انواع وسایل تیز و برنده سرو کار دارند به دستکش ایمنی خاص و کاملا ایمن نیاز دارند . دستکش زنجیری قصابی که از به هم پیوستن حلقه های زنجیر ساخته می شود و شکل تور به خود می گیرد یک محصول بسیار مقاوم برای شغل هایی مثل قصابی ، سلاخی ، کار در کشتارگاه ها ، تراشکاری و … است .

علاوه بر شغل هایی که ذکر شد می توان در شغل هایی که خطرات مکانیکی و فیزیکی سنگینی دارند نیز از دستکش زنجیری برای حفظ ایمنی دست ها استفاده کرد . دستکش زنجیری قصابی طبق استاندارد های روز دنیا طراحی و تولید شده  است . باید از استفاده ی آن در محیط هایی که الکتریسیته جریان دارد به شدت اجتناب کرد زیرا محصول از فلز ساخته شده است .

دستکش های زنجیری اکنون کاربردهای مدرن زیادی دارند واغلب در صنایع غذایی برای کمک به محافظت در برابر بریدگی ها یا برش چاقو ، استفاده می شوند. دستکش زنجیری با مقاومت مکانیکی بسیار قوی برای قصابی، کار در کشتارگاه ها و نیز مواجهه با خطرات مکانیکی و فیزیکی مناسب است.این دستکش ها ضد زنگ هستند.

 

قصاب ها به دلایل محافظتی ، از دستکش های زنجیری در هنگام برش گوشت از استخوان استفاده می کنند. چاقوها در صنعت قصابی و فرآوری مواد غذایی بسیار تیزتر و بسیار بزرگتر از چاقوهای آشپزخانه هستند ، بنابراین دستکش های محافظ اضافی جهت ایجاد ایمنی ضروری است. به همین دلیل بسیاری از افراد در صنعت فرآوری مواد غذایی در حالی که صدف را لرزان می کنند (صدف را از پوسته خود خارج می کنند) از دستکش های زنجیری استفاده می کنند.

 

از دستکش های زنجیری در هنگام کار با تیغه های تیز و خطرات ذاتی که این مشاغل دارند ، در نساجی و برش ورق های فلزی استفاده زیادی می شود. اصولاً اگر روزانه با تیغه های تیز سر و کار دارید  می توانید ازاین دستکش زنجیری استفاده کنید.

مزایای دستکش های زنجیری چیست؟

مزیت اصلی دستکش های زنجیری محافظت در برابر برش و جلوگیری ازسوراخ شدن است. بدون دستکش های زنجیری ، خطر آسیب دیدگی شدید هنگام دست زدن به تیغه ها به میزان قابل توجهی بیشتر می شود .

 

دستکش های زنجیری معمولاً از هزاران حلقه کوچک از جنس استیل  ضد خش ساخته می شوند. این حلقه ها سطح فوق العاده ای از مقاومت در برابر خوردگی را ارائه می دهند ، به این معنی که دستکش های زنجیری دارای کیفیتی هستند که با استفاده مکرر پایدار می مانند. به دلیل ساخت آنها ، دستکش های زنجیری غالباً ضد آلرژی هستند .

 

آیا دستکش های زنجیری ارزش خرید دارند؟

این دستکش محافظی برای جلوگیری از بریدگی است و طراحی آن به گونه‌ای است که می توان از آن روی دستکش‌های دیگر استفاده کرد. حلقه‌های این دستکش از فولاد ساخته شده که بسیار مستحکم است و تمیز کردن آن بسیار راحت است؛ به همین جهت از آن بیشتر در مشاغلی مانند قصابی و آشپزی استفاده می‌شود.گرچه به نظر می رسد قیمت دستکش های زنجیری گران باشد ، اما آنها سرمایه گذاری خارق العاده ای در کار شما هستند. با استفاده از دستکش های محافظ کمتر خود و تجارت خود را در معرض خطر قرار می دهید. اگر شما یا یکی از کارمندانتان آسیب دیده توانایی کار کردن را ازدست بدهید چقدر هزینه برای شما خواهد داشت؟ یا بدتر اگر کارمندی تصمیم گرفت علیه شما به دلیل  عدم تهیه تجهیزات کافی اقدام قانونی کند ، چه می کنید؟

هزینه اولیه دستکش های زنجیری در مقایسه با خطرات استفاده نکردن از آن ناچیز است.

 

اگر علاقه مند به تهیه دستکش های زنجیری هستید ، می توانید از دستکش های ایمنی  یوزکالا دیدن و با قیمت مناسب تهیه کنید .

 هدف ما ایمنی شماست …

نظر دهید

پاسخ دهید

UZkala یوزکالا
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0